Dlaczego my?

Jakość serwisu sprzątającego

Spełnienie wymogów jakościowych jest warunkiem rozwoju i właściwego prosperowania, dlatego firmy sprzątające powinny działać przy zachowaniu najwyższych standardów pracy. Błyszcząca Bańka gwarantuje usługi utrzymania czystości na najwyższym poziomie. Personel sprzątający swoją pracę wykonuje z wielką starannością, zwracając uwagę nawet na najmniejsze detale. Regularne audyty oraz ankiety satysfakcji kontrahentów z naszych usług wykazują średni wynik 98 % spełnienia wszystkich naszych standardów. Zatem matematyka i statystyka najlepiej odzwierciedlają efekty pracy naszego serwisu sprzątającego

Czysty zysk

Nasza poznańska firma sprzątająca wdrożyła innowacyjny program partnerski, który sprawi, że zyskasz możliwość korzystania z serwisu sprzątającego bez ponoszenia kosztów. Jedynym warunkiem jest polecenie naszych usług innym firmom lub osobom prywatnym na terenie Poznania lub okolic. W ten sposób Twoje przedsiębiorstwo skorzysta nie tylko na estetycznym wyglądzie pomieszczeń, ale też uzyskacie Państwo dodatkowe środki finansowe.

Błyszcząca Bańka – Plan


Aby rozpoczęcie współpracy z każdym partnerem firmy sprzątającej Błyszcąca Bańka, zawsze zaczynało się w sposób profesjonalny, postanowiliśmy dokonać standaryzacji tego procesu następująco:

1.      Umówienie niezobowiązującego zapoznawczego spotkania
2.      Stworzenie dokumentu z listą wszystkich zadań dla serwisu sprzątającego, który jest integralną częścią przyszłej umowy o współpracę
3.      Kalkulacja finansowa usług sprzątających
4.      Oficjalne złożenie propozycji współpracy i podpisanie kontraktu/umowy

Polecaj nas i spełniaj marzenia

Program „Poleć nas i spełniaj marzenia” jest systemem motywacyjnym skierowanym do pracowników. Rekomendacja naszego serwisu i usług na sprzątanie w Poznaniu przez kadrę pracowniczą owocuje dla nich stałymi profitami finansowymi. Zmotywowany personel który ma wpływ na wysokość swoich dochodów, skrupulatnie wykonuje swoje obowiązki i stale podnosi jakość wykonywanych usług sprzątających.

Przyjaźni ekologicznie

Tak jak wszystkie nowoczesne firmy sprzątające, chcemy wspierać ochronę ekologii, dlatego też proponujemy do rozważenia dostarczanie przez nas ekologicznych środków czystości. Dzięki temu ingerencja tradycyjnej chemii w Twoim biurze zostanie wyeliminowana, co zdecydowanie wpłynie na zdrowie wszystkich pracujących w nim osób.